TITANIA Четка за фенирање, 5 цм

Titania Hair brush 1769 cetka za feniranje
TITANIA Четка за фенирање, 5 цм
222,00 ден.
189,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
043217C
favorite_border

Опис на производот

Titania Округла четка за фенирање.

  • Дијаметар 5 цм

Пакување: 1 четка.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се