TITANIA Четка за коса со пластични запци

Titania Hair Brush 1752 cetka za kosa
TITANIA Четка за коса со пластични запци
182,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043215C
favorite_border

Опис на производот

Titania Универзална четка за секаков тип коса.

  • Со пластични запци
  • Прави масажа на скалпот

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се