TOSAMA Јасмин биоразградливи козметички стапчиња, 100 парчиња

TOSAMA Јасмин биоразградливи козметички стапчиња, 100 парчиња
61,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047670C
favorite_border

Опис на производот

Биоразградливи стапчиња - еколошки производ кој е 100% биоразградлив, стапчето е изработено од еколошка хартија, намотот од вата е 100% памук, кој не е избелен со хлор.

Пакување: 100 стапчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се