TOSAMA TO-TO Мама мрежести гаќи за родилки, величина Л, 5 парчиња

tosama to.to mama mesh shorts mrezaste hlacke - gacice l 42-46 / mrezasti gaki za rodilki /
TOSAMA TO-TO Мама мрежести гаќи за родилки, величина Л, 5 парчиња
272,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053885C
favorite_border

Опис на производот

  • Мрежести гаќи
  • Величина Л (42-46)

Состав: 87% полиестер и 13% еластин.

Пакување: 5 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се