VEET Ладен восок ленти за депилација на бикини и под пазуви, 8 ленти

VEET Ладен восок ленти за депилација на бикини и под пазуви, 8 ленти
250,00 ден.
213,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
009998C
favorite_border

Опис на производот

Veet Ладен восок траки за депилација на бикини и под пазуви, лесни за употреба и со неверојатен резултат. 

Пакување: 8 траки, 2 марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се