VOLI BABY Dinosaurus Силиконска вакуум чинија и лажичка (4+ месеци)

Voli Baby Dinosaurus Silicone Bowl With Spoon silikonska lazicka i cinija
VOLI BABY Dinosaurus Силиконска вакуум чинија и лажичка (4+ месеци)
1.199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055932C
favorite_border

Опис на производот

Voli Baby Dinosaurus Силиконска вакуум чинија и лажичка

  • Наменето за деца над 4 месеци
  • Без опасни материи
  • Безбедно е и меко за употреба

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 1 сет чинија и лажичка.

Содржина

Состав: 100% силикон.

Погодно е за машина за садови, микробранова и замрзнувач.

Инструкции за употреба:
Пред првата употреба да се измие со вода што врие
Да се избегнува употреба на метални средства за чистење!
Максимално е отпорно на температура од 200°С.
Вакуумското дно спречува лизгање, поместување и превртување

Предупредување: Секогаш да се користи под надзор на полнолетно лице. Да не се изложува директно на сончева светлина.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се