AVENT Natural Response Air Free Vent Пластично шише (1+ месеци), 260 мл

AVENT Natural Response Air Free Vent Baby Bottle 260 ml SCY673-01, 1m+ plasticno sise za bebe
AVENT Natural Response Air Free Vent Пластично шише (1+ месеци), 260 мл
751,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055274C
favorite_border

Опис на производот

  • Го поддржува сопствениот ритам на пиење на бебето, исто како кај градите
  • Новата цуцла за шишиња за бебиња Natural Response му овозможува на бебето да цица, голта и дише исто како што пие од градите
  • AirFree вентил за дополнителна заштита од колики, гасови, рефлукс, со одржување на цуцлата полна со млеко, без воздух
  • Лесна комбинација на доење и хранење со шише
  • Анти-колик вентил
  • Дизајн на цуцла во облик на града, без капење
  • Со мека флексибилна силиконска цуцла со проток 3, за над 1+ месеци

Пакување: 260 мл

Содржина

Состав: пластично шише со силиконска цуцла, 0% BPA - Без Бисфенол А.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се