AVENT Natural Ultra Soft Цуцла лажалка (0-6 месеци), 2 цуцли

Avent Ultra Soft boy Set 0-6 m scf-222 01 cucli lazalki
AVENT Natural Ultra Soft Цуцла лажалка (0-6 месеци), 2 цуцли
557,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052780C
favorite_border

Опис на производот

Ортодонтски цуцли за смирување на вашето бебе со стилски модерен дизајн.

  • 0% BPA (Бисфенол А)

Од супер мека пластика која не ја иритира кожата на обравчињата, со заштитно кутивче за максимална хигиена и за брза стерилизација во микробранова.

Пакување: 2 цуцли.

Содржина

Состав: силикон.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се