BABY NOVA Некапечка чаша со силиконска цевка (6+ м) 250 мл

BABY NOVA Некапечка чаша со силиконска цевка (6+ м) 250 мл
289,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052853C
favorite_border

Опис на производот

  • Чаша со силиконска цевка
  • 6+ месеци
  • Изработена од висококвалитетен полипропилен
  • 0% BPA - Без Бисфенол А

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се