BFRESH Розов грејпфрут со органско агаве, 250 мл

Bifresh Pink grapefruit with organic agave Rozov grejpfrut so organsko agave
BFRESH Розов грејпфрут со органско агаве, 250 мл
119,00 ден.
105,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
056178C
favorite_border

Опис на производот

Bifresh Пијалок со розов грејпфрут со органско агаве.

  • The detox
  • Безалкохолен пијалок
  • Премиум освежувачки рачно направен пијалок, спремен за консумација
  • Без шеќер, конзерванси, бои и додатоци
  • Со органско сино агаве: најфиниот засладувач со ниска гликемиска вредност

Искусете експлозија на свежина со освежувачкиот мирис на розовиот грејпфрут. Нашата уникатна смеса е изработена од свежо цедени лимони од внимателно одбрани органски фарми во Грција, откривајќи го слатко - киселиот вкус, совршено избалансиран со природната слаткост на органскиот нектар од агаве.
Освежувачки, детокс, восхитувачки.

Пакување: 250 мл.

Содржина

Состојки: вода, лимонов сок* 10%, сок од грејпфрут** 1%, сируп од агаве* 7%, кора од ѓумбир, лимонова кора, сок од црн морков**, природни ароми, стабилизатор: геланска гума*.

*органски производ.

**од концентриран сок

Пастеризиран производ.

Протресете пред употреба.

Талогот е природна појава.

Мерки на претпазливост: Да се чува на чисто, ладно и затемнето место. Откако ќе го отворите чувајте го во фрижидер и консумирајте го во рок од 3 дена.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се