CANPOL Муслин тетра пелени (70x70 цм), 2 парчиња

CANPOL BABIES Muslin Squares 70x70 cm, 26_901 tetra peleni za bebe
CANPOL Муслин тетра пелени (70x70 цм), 2 парчиња
549,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
056071C
favorite_border

Опис на производот

CANPOL BABIES Muslin Squares Муслин тетра пелени (70x70 цм).

  • Наменети за деца од 0 месеци 

Идеални за повеќе намени:

  • Прекривка за повивање
  • Прекривка за доење
  • Подлога за во количка и транспортер
  • Заштита од сонце и сл.

Пакување: 2 пелени.

→ Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете доколку ви е важно, дали сакате сина или розова нијанса.

 

Содржина

Состав: 100% памук.

Начин на одржување: Чувајте го производот чист. 

Предупредување: Прегледајте го производот внимателно пред секоја употреба. Фрлете го при првите знаци на оштетување. Овој производ не е играчка. Да се чува подалеку од дофат на деца, кога не се употребува. За да се избегне ризик од задушување, отстранете го пакувањето од дофат на детето. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се