CRYSTAL Хипоалерген стик дезодоранс, 120 г

CRYSTAL Body Deodorant stick Hypoallergenic stik rolon dezodorans
CRYSTAL Хипоалерген стик дезодоранс, 120 г
450,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
028379C
favorite_border

Опис на производот

CRYSTAL Body Deodorant -  Хипоалерген стик дезодоранс

  • Направен од природна минерална сол
  • Креира невидлива бариера против бактериите кои се причина за миризба
  • Го заштитува телото од миризби
  • Не е леплив
  • Не остава дамки
  • Нема мирис
  • Не остава бела трага
  • 100% природна заштита
  • Може да трае до една година, за секојдневна употреба

Пакување: 120 г.

Содржина

Состав: Потасиум Алум (минерална сол).

Употреба: Навлажнете го врвот на стикот и богато поминете неколку пати под пазувите, на
чиста кожа.

Да не се оства на мермер или гранит.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се