DOVE Body Love Крема за раце со кокосово масло и бадемово млеко, 75 мл

Dove body love Restoring Care Hand Cream for dry skin with coconut oil and almond milk krema za race so kokosovo mleko i bademovo maslo
DOVE Body Love Крема за раце со кокосово масло и бадемово млеко, 75 мл
105,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054021C
favorite_border

Опис на производот

  • Наменет за сува кожа
  • 100% природни масла
  • Дерматолошки тестирано
  • Без парабени

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се