GLISS Aqua Revive Express Спреј регенератор за коса, 200 мл

GLISS Aqua Revive Express Спреј регенератор за коса, 200 мл
241,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053205C
favorite_border

Опис на производот

Gliss Aqua Revive Express-Repair Регенератор за нормална до сува коса со хијалурон комплекс и екстракт од алги. И дава хидратација на косата до 48 часа и совршено лесно расчешлување.

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се