GLISS Ultimate Repair Шампон за коса, 400 мл

GLISS Ultimate Repair Шампон за коса, 400 мл
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053214C
favorite_border

Опис на производот

Gliss Ultimate Шампон наменет за многу оштетена, сува коса кој содржи течен кератин и серум од црн бисер. Ги обновува оштетените влакна длабински и и дава на косата 90% повеќе отпорност и сјај.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се