GOOD NATURE Чај од нане дуплекс 20 кесички

GOOD NATURE Чај од нане дуплекс 20 кесички
76,00 ден.
72,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041195C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Секогаш свежо приготвен, чајот Good Nature од нане може да се консумира топол или ладен во кој било дел од денот. Чајот од нане ќе биде секогаш добредојден за вашиот организам!

Нето-тежина: 20 х 1,5 г.

Содржина

Состав: лист од нане 100%.

Начин на употреба: една филтер кесичка се прелева со 150 мл зовриена вода и се остава да отстои 10 минути. Готовиот чај се засладува по желба.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се