GOOD NATURE Филтер чај од мајчина душица, 20 кесички

GOOD NATURE Филтер чај од мајчина душица, 20 кесички
87,00 ден.
83,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
008562C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Неизоставен дел од нашата традиција е чајот од мајчина душица, а медитеранската кујна, пак, не може да се замисли без неа. Денес таа е столб на секоја семејна аптека. Поради изобилството од етерични масла, опојниот мирис на мајчината душица може да се почувствува во шолја топол чај и е нешто на што тешко можете да му одолеете.

Нето-тежина: 20 х 1,5 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се