HONEYMOON Exclusive Кралски мед и билки за мажи и жени, 10 кесички

HONEYMOON Exclusive Кралски мед и билки за мажи и жени, 10 кесички
1.216,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Шифра
053993C
favorite_border

Опис на производот

Направете интимните моменти со партнерот да траат подолго и да се чувствувате подобро.

Кралски мед го збогатува вашето тело со ненадеен поттик на виталност и издржливост за да можете да уживате во вашите романтични задоволства без проблеми со исцрпеност или непожелна рана кулминација. Секоја кесичка е исполнета со најмоќниот и природен извор на сексуална моќ и тестостерон - кралскиот мед - кој е исполнет со богат цветен нектар и мешавина од избрани корени за да се зголеми ефектот.

Предности на производот:

  • Сексуален стимуланс - Кралскиот мед е целосно природен начин да се стимулира сексуалниот апетит и да се поттикне желбата меѓу партнерите.
  • Издржливост - ја зајакнува ерекцијата без чувство на умор.
  • Доверба - Зголемувањето на сексуалните перформанси води до поголема самодоверба во целина со секоја сесија на водење љубов.
  • Хормонално зајакнување - Покрај стимулирањето на физичката желба, кралскиот мед исто така ги зголемува природните нивоа на тестостерон во телото.
  • Здравје на репродуктивниот систем - Бидејќи е производ на природата, кралскиот мед поседува хранливи материи кои го намалуваат ризикот од заболување на простатата и други состојби на репродуктивниот систем.

Пакување: 10 кесички по 15 г

Содржина

Состав: мед, фруктоза, меласа од црница, хербална мешавина (џиновски анасон, епимедиум, рогач, босилек, куркума, галангал, цимет, перуански женшен, американски женшен, коприва, гинко билоба, сибирски женшен, мека роза, трибулус, лист од митра, листови од маслинка), ванила вкус.

Употреба:

Се препорачува да се користи една кесичка на три дена.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се