H&S Derma X Pro Hydration Маска за сува коса и скалп, 145 мл

Head and Shoulders h&S DERMA X PRO Balm Hydration Seal maska za kosa, regenerator, balsam za hidratacija
H&S Derma X Pro Hydration Маска за сува коса и скалп, 145 мл
295,00 ден.
236,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
054987C
favorite_border

Опис на производот

Head & Shoulders Derma X Pro Hydration Seal Rinse Off Scalp Balm Маска (балсам) за сува коса и скалп збогатена со хијалуронска киселина, витамин Е и алое.

Пакување: 145 мл.

Содржина

Состав: Aqua, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glutamic Acid, Parfum, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Piroctone Olamine, Tocopheryl Acetate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Polysorbate 20, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Linalool, Glycerin, Cocos Nucifera Fruit Juice, Sodium Hyaluronate, Collagen.

Употреба: Нанесете на измиена коса, а потоа исплакнете.

Мерки на претпазливост: Да се избегнува контакт со очи. Ако дојде до контакт со очите, внимателно исплакнете со вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се