H&S Derma X Pro Soothing Relief Маска за сува коса и скалп кој чеша, 145 мл

Head and Shoulders h&S DERMA X PRO Balm Soothing Relief balsam za skalp
H&S Derma X Pro Soothing Relief Маска за сува коса и скалп кој чеша, 145 мл
295,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054988C
favorite_border

Опис на производот

Head & Shoulders Derma X Pro Soothing Relief Rinse Off Scalp Balm Маска (балсам) за сува коса и скалп кој чеша (првут), збогатена со алое и витамин Е.

Пакување: 145 мл

Содржина

Состав: Aqua, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glutamic Acid, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Piroctone Olamine, Tocopheryl Acetate, Menthol, Hexyl Cinnamal, Polysorbate 20, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol.

Употреба: Нанесете на измиена коса, а потоа исплакнете.

Мерки на претпазливост: Да се избегнува контакт со очи. Ако дојде до контакт со очите, внимателно исплакнете со вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се