NIVEA Богато хранливо млеко, 400 мл + подарок Creme Soft Гел за туширање, 250 мл

NIVEA Богато хранливо млеко, 400 мл + подарок Creme Soft Гел за туширање, 250 мл
498,00 ден.
449,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053506C
Online only
Акција само online 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

NIVEA Rich Nourishing Хранливо млеко за тело - Богатото млеко за тело содржи серум за интензивна хидратација и двапати повеќе бадемово масло. Интензивно ја храни кожата во периодот од 48 часа и видливо ја ублажува рапавоста на сувата кожа - веднаш после првото нанесување.

Пакување: 400 мл

Подарок - NIVEA Creме Soft Гел за туширање

  • Удобен крем за туширање со кадифена мека пена за прекрасно разгалена и навлажнета кожа по првото туширање
  • Луксузниот хидратантен лосион за чистење на Nivea е збогатен со бадемово масло, за да ја негува кожата и да ја остави да се чувствува мека и хидрирана

Пакување: 250 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се