NIVEA Men Deep Антиперспирант део стик за мажи, 50 мл

NIVEA Men deep black carbon dark wood anti perspirant stick maski stik antiperspirant
NIVEA Men Deep Антиперспирант део стик за мажи, 50 мл
255,00 ден.
189,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054578C
Online only
Акција 01-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Nivea Deep Black Carbon Dark Wood

  • Антиперспирант за мажи
  • Не содржи етилалкохол
  • Сигурна 48 часовна, антиперспирантна заштита што ја негува вашата кожа
  • Содржи активен црн јаглен и остава модерен машки мирис на темно дрво

Пакување: 50 мл.

Содржина

Состав: butane, isobutane, propane, cyclomethicone, aluminum chlorohydrate, isopropyl palmitate, parfum, persea gratissima oil, octyldodecanol, charcoal powder, disteardimonium hectorite, dimethicone, propylene carbonate, dimethiconol, linalool, limonene, citronellol, alpha-isomethyl ionone, geraniol.

Употреба: да не се нанесува на иритирана или разранета кожа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се