OZONE GOLD Daniela's Secret Крема за раце, 75 мл

OZONE GOLD Daniela's Secret Крема за раце, 75 мл
290,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053147C
favorite_border

Опис на производот

Кремата за раце, благодарение на нејзината специјална основа, се апсорбира 4 пати побрзо од обичните креми.

  • Со озонирано био сертифицирано маслиново масло

Содржи околу 190 биоактивни материи, 14 витамини, 11 минерали и 18 амино киселини.

  • Совршена мека и мазна кожа на дланките
  • Намалување на брчките и кафеавите дамки
  • Длабока хидратација и регенерација
  • Интензивна нега за свиленкаст ефект

Овозможува интензивна нега на кожата на дланките. Ја задржува влажноста и ја потхранува кожата за да го намали појавувањето на брчки и кафеави дамки со постојана употреба. Не остава чувство на маснотија и дава свиленкаста мекост.

Пакување: 75 мл

Содржина

Состав: aqua, polyglyceryl-8 c12-20 acid ester, ozonized olive oil, hippophae rhamnoides oil, aloe barbadensis leaf juice powder, parfum, coumarin, eugenol, cinamal.

Употреба: се препорачува да се користи 3 пати на ден наутро, пладне и навечер.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се