PALETTE 1-1 Blue Black Сино црна фарба за коса

Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme 1-1 Blue Black sino modro crna farba za kosa
PALETTE 1-1 Blue Black Сино црна фарба за коса
175,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002586C
favorite_border

Опис на производот

Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme 1-1 Blue Black – Сино црна фарба за коса

Дополнителна нега за време и по боење, 100% покриеност на седата коса.

  • Со кератин, пантенол и обновувачки серум

Пакување: 50 мл туба за бојадисување, 50 мл шише со развивач на боја, 10 мл маска за нега, 1 пар ракавици и упатство за употреба.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се