PAMPERS Premium Care Пелени за бебиња бр. 3 (6-10 кг), 60 пелени

Pampers Premium Care diaper 3, 6-10 kg, 60 pcs peleni za bebinja
PAMPERS Premium Care Пелени за бебиња бр. 3 (6-10 кг), 60 пелени
1.079,00 ден.
949,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
013075C
Online only
Акција 13.05-27.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Pampers Premium Care Derma & Comfort Памперс Премиум пелени, мега пакување, за чувствителната кожа на бебињата.

 • Исклучителна заштита
 • Материјал кој и овозможува на кожата да дише, за поголема удобност
 • Исклучително меки 
 • Со индикатор за влажност
 • Супер моќно апсорбентно јадро, кое ја држи влагата подалеку од кожата
 • Комплетна заштита од пропуштање во текот на целиот ден и целата ноќ
 • До 12 часа докажана сувост
 • За деца од 6-10 килограми
 • Големина 3
 • Дерматолошки одобрени

Пакување: 60 пелени.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се