PHILIPS OneBlade Original Заменски сечила за лице и тело, 2 парчиња

Philips One Blade Original 2x Blade rezervni zileti, bricevi
PHILIPS OneBlade Original Заменски сечила за лице и тело, 2 парчиња
1.883,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
056274C
favorite_border

Опис на производот

PHILIPS OneBlade Original Заменски сечила за лице и тело.

  • Се менува на секои 4 месеци
  • Одговара на сите модели на OneBlade

Пакување: 1 сечило за лице, 1 сечило за тело, додаток 3 мм трим.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се