REXONA Men Antibacterial Protection Антиперспирант дезодоранс за мажи, 200 мл

Rexona men motion sense antibacterial protection antiperspirant 200 ml antibakteriski antiperspirant dezodorans
REXONA Men Antibacterial Protection Антиперспирант дезодоранс за мажи, 200 мл
162,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054749C
favorite_border

Опис на производот

REXONA Men Antibacterial Protection Motion Activated Protection Антиперспирант дезодоранс

  • 10 X Антибактериска заштита
  • 0% Алкохол
  • 48 часовна заштита
  • За мажи

Пакување: 200 мл.

Содржина

Употреба: Протресете добро и прснете под пазувите на оддалеченост од 15 цм. Се нанесува исклучиво под пазуви. Избегнувајте директно вдишување. Да се користи во добро проветрени простории. Да се користи исклучиво според упатствата. Не прскајте во очи, лице, ниту на иритирана или оштетена кожа. Престанете со употреба доколку се појави исип или иритација на кожата.

Мерки на претпазливост: Не ја фрлајте и оштетувајте боцата ниту по празнењето. Боцата е под притисок. Може да експлодира ако се изложи на топлина. Не ја изложувајте директно на сончева светлина или температура повисока од 50°С. Не прскајте на отворен пламен или други извори на оган. Лесно запаливо. Да се чува вон дофат на деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се