SYOSS Repair Шампон за сува и оштетна коса, 440 мл

SYOSS Repair Шампон за сува и оштетна коса, 440 мл
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053533C
favorite_border

Опис на производот

Шампонот SYOSS REPAIR е специјално развиен за сува и оштетена коса.

  • Ја негува оштетната коса: Длабоко ги поправа постоечките оштетувања и помага во борбата против идните оштетувања
  • Гради заштитен штит: Ја зајакнува косата до 90 % помалку пукање
  • Нова формула со азиски инспирирана и специфична состојка Wakame Algae
  • 90% природни состојки
  • Веган формула за високи перфоманси со амино комплекс, мешавина од аминокиселини кои се градбени блокови за косата и помагаат во одржувањето на нејзиниот силен и здрав изглед

Пакување: 440 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се