SYOSS Шампон против првут, 440 мл

SYOSS Шампон против првут, 440 мл
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053532C
favorite_border

Опис на производот

Syoss шампонот против првут е специјално развиен за коса склона кон првут!

  • Ефикасно се бори против првутот уште од првото миење на косата*
  • Олеснување на скалп: го спротивставува чешањето и го смирува скалпот
  • Нова формула со азиски инспирирана и специфична состојка centella asiatica
  • 90% природни состојки.
  • Веган формула
  • Формула за високи перформанси со амино комплекс, мешавина од аминокиселини кои се градбени блокови за косата и помагаат во одржувањето на нејзината силна и здрав изглед

*Видлив првут.

Пакување: 440 мл

Содржина

Состав: Aqua (Water, Eau) · Sodium Laureth Sulfate · Cocamidopropyl Betaine · PEG-7 Glyceryl Cocoate · Centella Asiatica Leaf Extract · Glycine · Lysine HCl · Piroctone Olamine · Disodium Cocoamphodiacetate · Cocamide MEA · Citric Acid · Sodium Benzoate · Sodium Chloride · Parfum (Fragrance) · Glycol Distearate · Polyquaternium-10 · Laureth-4 · Hydrogenated Castor Oil · Sodium Hydroxide · Glycerin · Hexyl Cinnamal · Linalool · Limonene · Benzyl Salicylate · Butylene Glycol · Lactic Acid · Propylene Glycol · Benzyl Alcohol.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се