URIAGE Hyseac - 3 Regul Крем за проблематична кожа, 40 мл

URIAGE Hyseac - 3 Regul Крем за проблематична кожа, 40 мл
835,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048713C
favorite_border

Опис на производот

  • Комплетна нега на проблематична кожа
  • Антиинфламаторно дејство
  • Себорегулирачко дејство
  • Кератолегураторно дејство
  • Помага во отстранување на акни, комедони и зголемено лачење на себум, содржи 17% АHA - за кожа со акни

Пакување: 40 мл

Содржина

Состав: Uriage Thermal Water, MPA-REGUL (new patent), TLR2-REGUL, Liquorice, AHA and BHA Complex, Piroctone Olamine, Pore-refinyl.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се