VOLI BABY Dino Силиконска лажичка (4+ месеци)

Voli Baby Dino silicone spoon silikonska lazicka
VOLI BABY Dino Силиконска лажичка (4+ месеци)
399,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055933C
favorite_border

Опис на производот

Voli Baby Dino Силиконска лажичка

  • Наменета за деца над 4 месеци
  • Без опасни материи
  • Безбедна е и мека за употреба

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 1 лажичка.

Содржина

Состав: 100% силикон.

Погодна е за машина за садови, микробранова и замрзнувач.

Инструкции за употреба:
Пред првата употреба да се измие со вода што врие
Да се избегнува употреба на метални средства за чистење!
Максимално е отпорна на температура од 200°С.

Предупредување: Секогаш да се користи под надзор на полнолетно лице. Да не се изложува директно на сончева светлина.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се