VOONKA Колаген кафе, 30 кесички

VOONKA Колаген кафе, 30 кесички
945,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Атрибути
Шифра
052941C
favorite_border

Опис на производот

Voonka Coffee Collagen - Инстант кесички со хидролизиран колаген 2500 мг, со пријатен мирис и вкус на кафе и карамел, од кој се подготвува вкусен напиток без шеќер.

Пакување: 30 кесички во метална кутија.

Содржина

Употреба: 1-2 кесички дневно за возрасни.

Се раствара една кесичка во 200 мл течност, и се меша се додека содржината целосно не се раствори.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се