YOUNG DERM Лола парфем, 30 мл

alkaloid lola eau de parfum woman natural spray zenski parfem
YOUNG DERM Лола парфем, 30 мл
396,00 ден.
376,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
009418C
Online only
Акција 02-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Заведувачка, провокативна мирисна нота од тонка со дрво од сандал, иланг - иланг, мошус, сончоглед и ванила. Извонредно привлечниот коктел од мирисни ноти дава совршено задоволство и релаксација за секоја жена, привлечна на свој начин.

Пакување: 30 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се