AFRODITA Шампон со арган за коса и тело, 1000 мл

Afrodita Argan 2 in 1 Hair and Body Shampoo sampon i gel za tusiranje
AFRODITA Шампон со арган за коса и тело, 1000 мл
133,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043038C
favorite_border

Опис на производот

Afrodita Argan 2 in 1 Hair and Body Shampoo - Шампон наменет за нега на коса и тело

  • 2 во 1
  • Содржи 100% арганово масло
  • Без силикони
  • pH погодна за кожата
  • Веган
  • Дерматолошки тестирано

Оваа формула од 100% органско масло од арган нежно ја негува и омекнува кожата, а истовремено ја регенерира вашата коса од коренот до врвот.

Пакување: 1000 мл.

Содржина

 

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се