AVENT Anti-colic Classic+ Силиконска цуцла за шише, со 2 отвори (1+ месеци), 2 цуцли

AVENT SCF632 27 classic+ anti colic 1m+ rezervna cucla za sise
AVENT Anti-colic Classic+ Силиконска цуцла за шише, со 2 отвори (1+ месеци), 2 цуцли
424,00 ден.
382,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023426C
favorite_border

Опис на производот

Anti-colic Classic+ Резервна силиконска цуцла за шише, со 2 отвори.

  • Цуцла со бавен проток 1+ м за анти-колик шише 
  • 0% BPA - Без Бисфенол А 

Пакување: 2 цуцли.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се