AVENT Anti-colic Classic+ Силиконска цуцла за шише, со 3 отвори (3+ месеци), 2 цуцли

AVENT SCF633 27 classic+ anti colic 3m+ rezervni cucli za sise
AVENT Anti-colic Classic+ Силиконска цуцла за шише, со 3 отвори (3+ месеци), 2 цуцли
424,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023427C
favorite_border

Опис на производот

Anti-colic Classic+ Резервна силиконска цуцла за шише со 3 отвори.

  • Цуцла со среден проток 3+ месеци за анти-колик шише 
  • 0% BPA - Без Бисфенол А 

Пакување: 2 цуцли.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се