AVENT Natural Soothie Цуцла лажалка (0-6 месеци), 2 цуцли

AVENT-Soothie--0-6m,-Pink-Light-Pink cucla lazalka SCF099 22
AVENT Natural Soothie Цуцла лажалка (0-6 месеци), 2 цуцли
648,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052775C
favorite_border

Опис на производот

Ортодонтски цуцли за смирување од 100% медицински чист силикон во облик на мече.

Ортодонтскиот дизајн го почитува природниот развој на забите и непцата на бебето. Изработени од силикон, без BPA и без латекс.

Безбедно за миење во машина, може да се стерилизира.

Пакување: 2 цуцли.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се