AVENT Natural Ultra Soft Цуцли лажалки (6-18 месеци), 2 цуцли

Avent Soother Ultra Soft 6-18 m SCF 091 18 cucli lazalki za bebinja
AVENT Natural Ultra Soft Цуцли лажалки (6-18 месеци), 2 цуцли
557,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055745C
favorite_border

Опис на производот

Ортодонтски цуцли за смирување на вашето бебе со стилски модерен дизајн.

  • 0% BPA (Бисфенол А)

Од супер мека пластика која не ја иритира кожата на обравчињата, со заштитно кутивче за максимална хигиена и за брза стерилизација во микробранова.

Пакување: 2 цуцли.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се