AVENT Ultra Air Цуцла лажалка (0-6 месеци), 2 цуцли

Avent Soother Ultra Air 0-6 m SCF 085 58 cucli lazalki
AVENT Ultra Air Цуцла лажалка (0-6 месеци), 2 цуцли
504,00 ден.
454,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055812C
favorite_border

Опис на производот

Ортодонтски цуцли за смирување на вашето бебе со стилски модерен дизајн.

  • 98% стапка на успех на прифаќање цуцла
  • Овозможува бебешката кожа да дише
  • Брадавица изработена од 100% силикон

Од супер мека пластика која не ја иритира кожата на обравчињата, со заштитно кутивче за максимална хигиена и за брза стерилизација во микробранова.

Пакување: 2 цуцли.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се