BIODERMA Atoderm Крем за нормална кон сува и чувствителна кожа, 200 мл

BIODERMA Atoderm Крем за нормална кон сува и чувствителна кожа, 200 мл
983,00 ден.
885,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
024996C
favorite_border

Опис на производот

Atoderm Crème - Ултра-хранлива и заштитна нега за нормална кон сува и чувствителна кожа.

Долготрајно ја смирува и храни кожата, враќајќи ја мекоста и еластичноста после првата апликација. Не дозволува испарување на вода од горните слоеви на кожата.

  • Кремаста, немасна, нелеплива текстура
  • За возрасни, деца, новороденчиња
  • Без парфем

Нето тежина: 200 мл.

Содржина

Употреба: Се нанесува на сува кожа, еднаш или два пати на ден, секојдневно.

Не се препорачува кај предвремено родени деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се