CANABIGAL Маст за хемороиди 300 мг CBD, 30 г

CANABIGAL Маст за хемороиди 300 мг CBD, 30 г
799,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
052173C
favorite_border

Опис на производот

  • Наменета за примена на кожата од аналната регија поради воспаление на хемороидите
  • Претставува комбинација од CBD, екстракт од семе на див костен, масло од невен, масло од кантарион и алантоин
  • Обезбедува нега и заштита на чувствителната кожа на аналната регија и помага при ублажување на симптомите кои се поврзани со хемороиди како болка, печење и чешање

Пакување: 30 г

Содржина

Состав: 30 г Canabigal маст за хемороиди содржи 300 мг прочистен CBD, екстрахиран од коноп. Маста не содржи вештачки бои и парабени.

Начин на употреба: само за надворешна употреба. Да  не се употребува доколку постои преосетливосТ на некоја од компонентите на производот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се