CANABIGAL Вагитории со 50 мг CBD, 5 парчиња

CANABIGAL Вагитории со 50 мг CBD, 5 парчиња
400,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
047524C
favorite_border

Опис на производот

  • Ја подобруваат отпорноста на вагиналната слузница кон вагинални инфекции
  • Помагаат при вагинални воспаленија и зголемена секреција
  • Помагаат при промени на вагиналната слузница (чешање и болка)
  • Ја подобруваат циркулацијата и епителизацијата при оштетување на вагиналната слузница

Пакување: 5 вагитории.

Содржина

Состав: 1 вагиторија содржи 50 мг CBD.

Начин на употреба: една вагиторија се става длабоко во вагината, еднаш дневно пред спиење. По ставање на вагиторијата, се препорачува да се остане во легната положба 15-20 минути. Не се препорачува употреба кај бремени жени и доилки.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се