CRILIN Men's Капсули за машко здравје, 60 капсули

CRILIN Men's mazi masko
CRILIN Men's Капсули за машко здравје, 60 капсули
1.900,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Шифра
054295C
favorite_border

Опис на производот

Природен непријател на болестите на репродуктивниот систем.

За болестите на простатата и уринарниот тракт.

Справете се со тешкото, често и болно мокрење, уринарна итност и зголемена простата.

Пакување: 60 капсули

Содржина

Состав: една капсула содржи:

Екстракт од лист од Крин (Crinum latifolium L.) 500 мг
Семе од Лотус (Semen nelumbinis) 20 мг
Пуриариа (Pueraria thompsoni) 20 мг

 

Употреба: 2 капсули после оброк, 2 пати на ден.

Користете постојано 1-2 месеци за да се постигне најдобар резултат.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се