ELEA Депил крема за депилација на деликатни зони, 135 г

ELEA Депил крема за депилација на деликатни зони, 135 г
125,00 ден.
106,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Акција
Шифра
053152C
favorite_border

Опис на производот

Нежна формула за кожа која брзо и безболно ги отстранува сите несакани влакна од телото.

Особено погоден за пазувите и бикини зоната. Богата со навлажнувачки и смирувачки состојки - уреа, екстракт од камилица и екстракт од див здравец, овој благ крем за отстранување на влакна ја омекнува кожата и дава антиинфламаторно дејство.

Крем-балсамот по депилација со авокадо, бадем и екстракт од алое вера, ја смирува нежната кожа и го забавува повторниот раст на косата.

Пакување: крема за депилација 120 г + балсам по депилација 15 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се