ELMEX Caries Protection Whitening Паста за заби, 75 мл

ELMEX CARIES PROTECTION whitening toothpaste 75 ml pasta za belenje na zabi
ELMEX Caries Protection Whitening Паста за заби, 75 мл
277,00 ден.
221,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054432C
favorite_border

Опис на производот

Elmex Caries Protection Whitening пастата за заби ја зајакнува забната глеѓ, заштитувајќи ги вашите заби од расипување на забите и зголемена чувствителност.

  • Ја зајакнува забната глеѓ
  • Ги избелува забите
  • Го освежува здивот
  • Се грижи за непцата

Пастата не е наменета за деца под 7 години.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се