GILLETTE Mach 3 Сет од брич + гел за бичење 75мл + лимена кутија

Gillette Mach3 Set bric i gel za bricenje
GILLETTE Mach 3 Сет од брич + гел за бичење 75мл + лимена кутија
732,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055873C
favorite_border

Опис на производот

Gillette Mach3 Сет

  • Брич + гел за бичење 75мл + кутија

Подарок кој секој маж би го посакал. Сечилата се од не'рѓосувачки челик и гел, специјален атомски јаглероден слој. Ова ги прави не само силни и остри, туку и издржливи. Трите сечила овозможуваат сечење на брадата до 3 пати. Патронот е дизајниран со 3 сечила и за чистење и заштита на кожата.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се