GILLETTE Venus Deluxe Smooth Swirl Заменски сечила, 2 патрони

Gillette Venus Deluxe Smooth Swirl 2 pcs rezervni zamenski patroni
GILLETTE Venus Deluxe Smooth Swirl Заменски сечила, 2 патрони
739,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039825C
favorite_border

Опис на производот

Gillette Venus Deluxe Smooth Swirl - Резервни заменски сечила

  • Со гел лента за подмачкување и лента за навлажнување за поголема заштита
  • Со 5 сечила за бричење 
  • Не е потребен крем за бричење, само навлажнете и избричете
  • За жени

Пакување: 2 парчиња.

Содржина

Чувајте го подалеку од дофат на деца.

Не ги бришете ножевите.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се