JEAN MARC Tesoro Подарок сет за мажи 100 мл + 150 мл

Jean Marc Tesoro Parfem za mazi
JEAN MARC Tesoro Подарок сет за мажи 100 мл + 150 мл
485,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047489C
favorite_border

Опис на производот

Мирис полн со страст и сензуалност. Сензуална композиција за мажи кои ја ценат класичната елеганција. Совршена тоалетна вода и спреј за тело за ноќ, ги заведува и шармира жените. Тесоро е тајно машко оружје во машко-женските односи.

Горна нота: бергамот, смрека, розова пиперка

Средна нота: ирис, љубичица, лаванда

Основна нота: ирис, зачински ноти, пачули

Пакување: 100 мл + 150 мл

Содржина

Состав: Alcohol Denat., Aqua, Parfum, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Coumarin, Benzyl Benzoate, Alpha-iso methyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Citral

Лесно запалив. Да се чува вон дофат на деца. Чувајте подалеку од топлина, топли површини, искри, отворени планени и други извори на топлина. Забрана за пушење. Заштитете го од
извори на светлина. Користете го само за основната негова намена, не прскајте на иритирана кожа

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се