PHILIPS OneBlade Електричен брич за мажи за лице и тело

PHILIPS OneBlade Face + Body bric za lice i telo
PHILIPS OneBlade Електричен брич за мажи за лице и тело
3.506,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052785C
favorite_border

Опис на производот

  • Модел - QP2620/20
  • 45 минути време на работа
  • 8 часа целосно полнење
  • 2 години гаранција

Philips OneBlade револуционерна технологија за негување, дизајнирана за стилизирање на лицето и дотерување на телото.

Потстрижете, обликувајте и избричете ја секоја должина на влакната. Неговиот двоен систем за заштита - облога за лизгање во комбинација со заоблени врвови - го олеснува бричењето на кожата. Се одликува со секач што се движи брзо (200x во секунда). Оваа уникатна комбинација дава бричење кое е и ефикасно и удобно.

OneBlade не бричи толку блиску како традиционалното сечило, така што вашата кожа останува безбедна и мека на допир.

Содржи: 3 додатни чешли за подникната брада (1,3,5 мм), чешел за тело (3 мм), штитник за кожа, за влажна и сува употреба.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се