PHILIPS OneBlade Електричен брич за мажи за лице со четири додатоци

PHILIPS OneBlade Face bric za lice
PHILIPS OneBlade Електричен брич за мажи за лице со четири додатоци
3.073,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048398C
favorite_border

Опис на производот

  • Модел - QP2530/20
  • 60 минути време на работа
  • 4 часа целосно полнење
  • 2 години гаранција

Потстрижете, обликувајте и избричете ја секоја должина на влакната.

  • Технологија со две сечила

Уникатната технологија за бричење OneBlade интегрира брзо-движечки секач (200x во секунда) со систем за двојна заштита.

  • За чувствителна кожа

OneBlade ги следи контурите на вашето лице за да можете удобно и ефикасно да ги средите и избричите сите области на вашето лице.

  • Отпорен на вода при туширање

OneBlade е водоотпорен, па можете да се бричите суво или влажно со пена, дури и под туш. Лесно е и за чистење. Само исплакнете под чешмата.

Се користи на сува и влажна кожа. Бричот се менува на секои четири месеци.

Пакување: електричен брич со четири додатоци.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се